Wikiscan
⇝
pl.wikipedia.org
Wikis
Home
Last hours
Grid
Calendar
Users
Tables
Statistics on recent changes
6 h
12 h
24 h
Pages
Users
Statistics
All
|
Article
|
Talk
|
Meta
|
Template
|
User
|
File
|
Other
Views
Diff
Volume
Size
Title
189
2
2
1
0
89 k
44 k
Familiada
43
2
2
1
0
44 k
22 k
Enceladus (księżyc)
16
2
4
2
0
23 k
4 k
Parafia Wszystkich Świętych w Chorzelowie
1
1
1
18 k
17 k
17 k
Puchar Włoch w rugby union mężczyzn (2021/2022)
315
2
3
18 k
17 k
452 k
Kalendarium inwazji Rosji na Ukrainę – marzec 2024
16
1
4
16 k
16 k
16 k
Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2019 – chód na 20 km kobiet
2
8
14 k
15 k
14 k
Europejski wkład w Międzynarodową Stację Kosmiczną
21
1
2
14 k
14 k
17 k
Pokłon Trzech Króli (obraz Leonarda da Vinci)
17
1
1
14 k
14 k
14 k
AEW Dynasty
138
2
2
1
0
13 k
6.3 k
Parkway Garden Homes
11
1
2
13 k
13 k
12 k
Planeta małp (franczyza)
3
1
3
12 k
12 k
19 k
Powiat krzemieniecki
7
1
3
12 k
12 k
12 k
Illit (zespół muzyczny)
109
1
11
12 k
12 k
12 k
Leon Zawadowski
9
1
2
11 k
11 k
15 k
Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jęd…
2.6 k
2
2
11 k
11 k
123 k
Janusz Korwin-Mikke
21
1
4
10 k
10 k
9.9 k
Olcay Çakır
19
1
2
9.8 k
9.6 k
9.6 k
Ewina Stamati
45
1
11
8.5 k
9.4 k
8.3 k
Jan Kiełbasa (filozof)
21
2
21
7.2 k
8.6 k
7 k
Jan Kazimierz Kuczyński
24
1
5
8.4 k
8.3 k
8.2 k
Grzegorz Nawacki
15
1
2
8.4 k
8.2 k
15 k
Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej Kobiet 2024
45
3
18
8.4 k
8.2 k
8.2 k
Skalne meczety na półwyspie Mangystau
7
1
6
6.4 k
8.1 k
6.3 k
Aphonopelma anax
6
2
2
1
0
8 k
4 k
Eryk
10
1
1
7.9 k
7.7 k
7.7 k
Pierwszy grzech Takopiiego
53
1
18
7.6 k
7.6 k
7.4 k
Mudijettu
41
3
3
7.6 k
7.6 k
18 k
Siergiej Pawłowicz
1
2
7.5 k
7.4 k
7.4 k
Mostafa Fathi
77
1
6
7.2 k
7.1 k
22 k
Rzgów
1
2
7.2 k
7 k
7 k
Eva Dickson
22
1
1
7 k
6.9 k
11 k
Barabasz (film 1961)
14
1
1
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Ka-135
6
2
2
6.6 k
6.4 k
6.4 k
Poskrzypka czternastokropkowa
18
2
4
6.4 k
6.2 k
8.5 k
Poskrzypka dwunastokropkowa
23
1
15
5.4 k
6.2 k
31 k
Liga Środkowoeuropejska w piłce siatkowej mężczyzn (2023/2024)
10
2
3
1
0
6.2 k
9 k
Herman Han
2
3
6.1 k
6 k
6 k
Ałła Ilczun
12
2
5
6.1 k
6 k
6 k
CryoSat-1
4
1
1
6.1 k
5.9 k
8.9 k
Jekatierina Fiedorkina
23
1
16
5.5 k
5.7 k
7.4 k
Zagnanie
10
1
1
5.8 k
5.7 k
5.7 k
Giorgi Kochorashvili
1
1
1
5.8 k
5.7 k
7.8 k
Swietłana Kormilicyna
1
1
5.7 k
5.6 k
5.6 k
Bengurionówka
12
1
5
5.5 k
5.4 k
5.4 k
Gołąbek opuchły
60
3
29
5.3 k
5.4 k
5.1 k
Filip Koperski
20
2
3
5.5 k
5.3 k
8.3 k
Giluszek
2
2
5.3 k
5.3 k
5.2 k
Shabaib Al-Khaldi
2
2
5.4 k
5.2 k
5.2 k
Adham Fawzy
1
1
5.4 k
5.2 k
5.2 k
Mohamed Ezat
32
1
1
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Mistrzostwa Afryki w Judo 2002
9
1
1
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Alessandra Lucchino
4
1
1
5.2 k
5.1 k
5.1 k
Gonçalo Inácio
84
2
16
5.2 k
5.1 k
10 k
Krystyna Sztuka
30
1
3
5.2 k
5 k
48 k
Spy × Family
2
3
5.2 k
5 k
5 k
Lucia Annunziata
19
1
11
5.1 k
5 k
12 k
Lift Your Skinny Fists Like Antennas to Heaven
8
1
1
5.1 k
4.9 k
7.9 k
Luciana Frassati-Gawrońska
1
6
4.8 k
4.9 k
4.6 k
María Gabriela de Faría
1
3
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Sherif Ahmeti
56
1
1
4.9 k
4.8 k
7.7 k
Alina Ratkowska
7
1
1
4.9 k
4.8 k
4.8 k
Kai Merk
11
2
24
4.8 k
4.7 k
4.7 k
Aphonopelma seemanni
5
1
3
4.7 k
4.6 k
8.9 k
Charlie Blackwell-Thompson
188
1
2
4.6 k
4.5 k
49 k
Maria Konopnicka
11
1
2
4.5 k
4.4 k
4.4 k
Bożena Radajewska
37
3
5
4.5 k
4.4 k
15 k
Świnia wisajska
15
1
1
4.5 k
4.4 k
33 k
Baby Keem
12
2
2
1
0
4.3 k
1.6 k
Nkwebazaur
8
1
1
4.3 k
4.2 k
24 k
EHF Liga Mistrzów 2020/2021
16
2
3
4.3 k
4.2 k
4.2 k
Marta Antuli
2
1
1
4.3 k
4.2 k
15 k
Puchar Świata w lotach narciarskich 2010/2011
77
2
5
1
487
4.2 k
30 k
Barlinek
49
1
1
4.2 k
4.1 k
8.7 k
Α-Pirolidynopentiofenon
12
1
1
4.2 k
4.1 k
4.1 k
Whisky (film)
5
1
1
4.2 k
4.1 k
6.8 k
Parsko (województwo wielkopolskie)
2
1
1
4.2 k
4.1 k
30 k
III liga polska w piłce nożnej (grupa III 2000–2008)
100
3
4
4.1 k
4 k
4 k
Trianguł (liturgia wigilii paschalnej)
28
2
4
4 k
4 k
4 k
Ulica Gontyna w Krakowie
6
1
8
4 k
3.9 k
10 k
Bój pod Górkami i Zamościem
41
3
6
1.5 k
3.9 k
1.5 k
KORWIN (partia)
3.1 k
5
10
4 k
3.9 k
61 k
Zmarli w marcu 2024
4
1
1
3.9 k
3.8 k
3.8 k
Linda Olsson
36
1
2
3.5 k
3.8 k
16 k
Grzegorz Strzelczyk
11
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Dimitry Bertaud
42
1
1
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Mateusz Bensman
9
1
4
3.8 k
3.7 k
3.7 k
Schronisko Południowe przy Kołodziejówce
35
1
9
1
3.7 k
3.6 k
7.6 k
Odrodzenie (album)
5
1
2
3.7 k
3.6 k
17 k
Stanisław Ostoja-Kotkowski
1
2
3.6 k
3.6 k
3.6 k
Jewgienij Malinin
32
1
6
3.6 k
3.6 k
3.6 k
Józef Lewandowski
17
1
2
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Park Rzeczny Ogród Płaszów w Krakowie
17
2
6
3.6 k
3.5 k
3.5 k
Meruert Karmenowa
3
1
1
-3.5 k
3.5 k
5.9 k
Joan Franka
7
1
1
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Surciny
13
2
4
2.8 k
3.4 k
2.7 k
Vicente Sanombo
15
1
3
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Guido Agosti
10
2
2
3.5 k
3.4 k
3.4 k
Adamowszczyzna (rejon oszmiański)
23
1
4
3.4 k
3.4 k
3.4 k
Schronisko Małej Skały Powroźnikowej
1.6 k
4
6
3.4 k
3.3 k
14 k
Katastrofa Francis Scott Key Bridge
7
1
2
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Rosanna Pagano
10
1
2
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Fiston Mayele
2
3
3.3 k
3.3 k
3.3 k
Cristina Ghiță
1
1
1
3.3 k
3.2 k
9.3 k
Puchar Świata w lotach narciarskich 2009/2010
2
1
2
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Języki i kolczyki
9
1
1
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Hitomi Kanehara
8
1
2
3.1 k
3.1 k
3 k
Skibnewo
1
1
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Bauby
1
3
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Antony (rejon oszmiański)
9
1
1
3.2 k
3.1 k
3.1 k
Kennedy Amutenya
1
2
3 k
3.1 k
2.9 k
Bieciuny (obwód grodzieński)
12
1
1
3.1 k
3.1 k
3.1 k
Henoc Inonga Baka
8
1
1
3.1 k
3.1 k
3.1 k
Kadijiwka (przystanek kolejowy)
16
3
8
3.1 k
3 k
3 k
Besarion Dżughaszwili
9
1
1
3.1 k
3 k
14 k
Polska Sieć Ekonomii
442
2
2
1
0
3 k
11 k
Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa
21
1
4
3.1 k
3 k
3 k
Philipp Gretscher
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Biały Gaj
1
1
3.1 k
3 k
3 k
Andrejkiszki
1
2
3 k
3 k
3 k
Anusino (rejon oszmiański)
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Anteczkowo
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Bieciuny (sielsowiet Krejwiańce)
1
1
3 k
2.9 k
2.9 k
Bieciuny (rejon oszmiański)
30
1
4
-2.9 k
2.9 k
28 k
Stosunki polsko-ukraińskie
42
1
20
2.9 k
2.9 k
23 k
Scottish Premier League w piłce siatkowej mężczyzn (2023/2024)
8
1
2
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Charles Hambira
14
1
3
1
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Antônio Carlos (piłkarz)
18
2
3
2.9 k
2.9 k
2.9 k
Nensi Dojaka
7
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Ciuchaje
42
1
13
2.9 k
2.8 k
18 k
N.T. Rama Rao
13
3
4
1
132
2.8 k
3 k
Krzysztof Jonczyk
7
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Jurkowicze (rejon dzierżyński)
7
1
1
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Szyszki (rejon dzierżyński)
12
1
2
2.9 k
2.8 k
2.8 k
Bujwołowećkyj
8
1
3
2.8 k
2.8 k
2.8 k
Szewczenko (przystanek kolejowy w obwodzie chmielnickim)
17
1
1
2.8 k
2.8 k
2.8 k
Ewa Ruckgaber
6
1
2
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Juchnowicze (rejon dzierżyński)
59
1
1
2.8 k
2.7 k
9.1 k
Mistrzostwa Europy U-17 w Piłce Nożnej 2024
15
1
28
2.6 k
2.7 k
2.5 k
Mehboob Studio
6
1
1
2.8 k
2.7 k
2.7 k
Wołudrynci (przystanek kolejowy)
5
1
1
2.7 k
2.7 k
2.7 k
Rozsosza (przystanek kolejowy)
51
1
1
2.7 k
2.7 k
8.2 k
Dagmara Pawełczyk-Woicka
48
1
1
2.7 k
2.7 k
13 k
Polski Kontyngent Wojskowy w Rumunii
41
1
10
2.7 k
2.6 k
9.6 k
Toxicity
8
1
1
2.7 k
2.6 k
2.6 k
Ivan Kamberipa
9
1
1
2.7 k
2.6 k
13 k
Egipska Marynarka Wojenna
2
1
1
2.6 k
2.6 k
2.6 k
Atractus boulengerii
2.6 k
1
20
2.6 k
2.6 k
87 k
28 marca
5
2
2
-2.6 k
2.6 k
14 k
Safe as Milk
47
1
1
2.6 k
2.6 k
48 k
Prawica Rzeczypospolitej